Sakızlar Park Bungalov Otel

Sakızlar Park Bungalov Otel
19 Mayıs 2015 11:58

Sakızlar Park Bungalov

Sakızlar Park Bungalov, Alaçatı’nın tek bunlagov oteli. Sakızlar Park Bungalov, Alaçatı Port’a yaklaşık bir kilometre mesafede. Yüksek istinat duvarları ile çevrili olan Sakızlar Park Bungalov’a adım attığınızda sessiz bir dünyaya da kollarınızı açıyorsunuz. Beraberinizde getirdiğiniz herşey, hatıralarınız da dahil kapının gerisinde kalıyor. Gölgesine yaslanacağınız zeytin ağaçları, kulağınıza daha önce hiç duymadığınız şarkıları fısıldıyor.

Sabahları kuş sesleri ile uyanacağınız Sakızlar Park Bungalov, 1100 metrekarelik bir arazi üzerinde kurulu 16 ahşap kütük evden oluşuyor. Sakızlar Park Bungalov’un girişinin sağ tarafında sıralı olarak kütük evler, ortasında büyük bir Zodiak Havuz ve sol tarafında restoran kısmı yer alıyor.

Bungalovlar

Bu kütük evlerin 6 tanesinde çift kişilik yatak bulunurken diğerlerinde iki adet tek kişilik yataklar mevcut. 16 metrekare büyüklükte olan bungalovların her birinde klima, TV, Wi-Fi, saç kurutma makinesi ve elbise dolabı yer alıyor.

Sakızlar Park Bungalov’da kahvaltı

Sakızlar Park Bungalov’da, Alaçatı’nın en seçkin kahvaltısını yaparsınız. Kahvaltı açık büfe tarzında misafirlerimize sunulur. Kahvaltıdaki her ürünü ya köy pazarından seçiyor veya civar köylerden tedarik ediyoruz. Zeytini anlatmaya gerek yok, zira kendi ağaçlarımızın mahsulü. Enginar, limon, sakız, kamkat (küçük mandalina), limon ve ceviz gibi Alaçatı’ya özel reçeller, kahvaltımızın gözdesi. Bu arada misafirlerimizin özellikle enginar reçeline bayıldıklarını hatırlatmakta fayda var.  Kahvaltıda yer alan ekmek ve börekler Yugoslav göçmeni annemizin eseri. Bütün Alaçatı’da oteller omlet ve menemeni kahvaltıda ekstra bir ücret mukabilinde verirken, Sakızlar Park Bungalov’da bu hizmet bedava.

Sakızlar Park Bungalov’da organizasyonlar

Sakızlar Park Bungalov’un, Alaçatı’daki gürültüden uzak olması, tesisimizi özellikle öğrenci ve şirketler için cazip bir kamp alanı haline getiriyor. Sakızlar Park Bungalov, toplantı organizasyonlar için konumu itibariyle Alaçatı’daki en ideal adres olarak öne çıkıyor. 150 kişi kapasiteli partiler, düğün organizasyonları ve doğum günü kutlamaları tertip edilebiliyor. Arzu edildiği takdirde öğlen ve akşam yemeği servisi de veriliyor.

 

Alaçatı Mah. 2083 Sokak No:6 Çeşme – İZMİR
GSM : 0 530 405 97 91
TEL : +90 (232) 716 64 45rezervasyon butonu
GSM : 0 530 821 85 28

info@sakizlarparkcom 

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin