Sakız ağaçlarının altında yemek keyi; Sakızlar Restoran

Sakız ağaçlarının altında yemek keyi; Sakızlar Restoran
23 Mayıs 2015 13:38

Sakız ağaçlarının altında yemek keyi; Sakızlar Restoran

Sörfü ile ünlü Alaçatı, aynı zamanda Türkiye’de sakız ağaçlarından oluşan tek bahçeye ev sahipliği yapıyor. 117 adet ağaçtan oluşan bahçe bugün koruma altında. Restoran’ın Sahibi Güray Tınas Alaçatı’nın en eskilerinden bu bahçeye de gözü gibi bakıyor.

Fiyatları makul

Alaçatı’da herhangi bir yerde normal bir kahve 10 TL iken, Sakızlar Restoran’da fiyatlar oldukça cazip. Bir pazar sabahı brunch yapabileceğiniz inanılmaz bir bahçeye sahip kahvaltı menüsü oldukça zengin; kişi başı 20TL. Otellerde kahvaltı bedava olmasına rağmen otel müşterileri kahvaltı için Sakızlar Restoranı tercih ediyor. Kahvaltı 15:00’e kadar sürüyor

Sakızlar Restoran’da etin her çeşidi ve Pide menü’sü mevcut Akşam bnfile tercih edip yanına birde rakı içeyim derseniz 80 TL’ye çok rahat çıkabilirsiniz. Alkolsüz 40 TL yi geçmez.  Bu fiyat Alaçatı içerisinde bir makarnaya ödeyeceğiniz rakam.

1997 yılından bu yana Sakızlar Restoran’ı işleten Tınas işini çok iyi yapıyor Temizliğe ve hijyene takıntılı olanlar birde hesabını iyi yapanlar muhakkak bu restoran’a uğramalı ve sahibi Güray Tınas ile tanışmalı.

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin