Kalyon Çeşme Haziran’da açılıyor

Kalyon Çeşme Haziran’da açılıyor
1 Haziran 2015 20:43

Kalyon Turizm Grubu, Çeşme’ye lüks konaklama anlayışı ve restoran olarak hizmet verecek bir tesis kazandırıyor. 4 tip odası olan 12 odalı otel yeme-içme konsepti ile öne çıkacak.

Kalyon Turizm Grubu, kişiye özel hizmet ile lüksü birleştiren Kalyon Çeşme ile Ege Bölgesi’nde ilk otelini hizmete sokacak. Kalyon Çeşme’nin 30 ile 55 metrekare arasında değişen 4 tip odası bulunuyor.

kalyon çeşme11967 yılından bu yana Türk turizminin köklü ve seçkin markası Kalyon Turizm Grubu’nun tarafından Haziran ayında açılan Kalyon Çeşme, bahçesinde yer alan Kalyon Restaurant uluslararası Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini sunacak.

Çeşme’nin denizinden ve esintisinden ilham alınarak ünlü Mimar Derya Akdurak tarafından tasarlanan Restaurant-Lounge ve şömineli salon “marine” çizgisiyle kurgulanmış olarak tasarlandı.

kalyon çeşme2Kalyon Çeşme’nin mutfağı İtalya’nın Michelin yıldızlı restoranlarında ve 5 yıldızlı otellerinde çalışan tecrübeli İtalyan Şef Franco De Min ve Şef Alessandro Pittori’ye emanet.

Akdeniz mutfağını İtalyan ve Türk esintileri ile bir araya getiren aşçılar, menülerini geleneksel ve modern lezzetle doğal tatları birleştirerek değerli misafirlerine sunuyorlar.

Menü Executive Chef Franco De Min’in elinden çıkan taze ev yapımı makarna çeşitleri ve özel soslar ile dikkat çekiyor. Özel sistem ile hafif ısıda yavaş pişirme tekniği ile pişirilen et, balık ve sebzeler üstün lezzet ve sağlıklı beslenmeyi birlikte sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin