Gezi Hotel Bosphorus Taksim İstanbul

  • Adı: Gezi Hotel Bosphorus
  • Sektör: Otel
  • Tel.: 0(212 393 27 00
  • Adres: Mete Cd. No 34 Taksim, İstanbul 34437
  • E-Mail: info@gezibosphorus.com
  • Web: gezibosphorus.com

% 100 İstanbul. Taksim Meydanından sadece birkaç adım ötede Boğaz’ın paha biçilmez manzarası eşliğinde Gezi Hotel Bosphorus (GHB)tüm yönleriyle mükemmel bir seçim.

İstanbul’da tüm yollar Taksim Meydanı’na çıkar. Modern cam kulelerin neo klasik yapılarla yarışığı, canlı kafelerin, yoğun ofislerin ve gözalıcı dükkanların iç içe yer aldığı şehrin kalbi Taksim, şehrin “hiç uyumayan” merkezi olarak anılır. Tüm bu gürültülü koşuşturmacadan sadece birkaç adım mesafede GHB misafirlerine sakin, huzurlu ve özel bir hizmet sunmaktadır.

Taksim Gezi Parkı’nın yanında yer alan GHB nazikçe kıvrılan cephesi ile tüm şehri kucaklar gibidir. % 100 İstanbul. Otelin tüm odalarından ve hatta banyolarından bile nefes kesen Boğaz Manzarası, Gezi Parkı veya otelin özel peyzajlı bahçe manzarası garantidir. “Yeşil Otel” sertifikasına sahip GHB ünlü Hollandalı Sanatçı Piet Mondrian’ın eserlerinden esinlenilerek en yüksek kalite materyaller ile tasarlanmış ve son teknoloji ile donatılmıştır.

Misafirlerin ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri değişik ölçülerde tamamen otomatik olarak kontrol edilebilen toplantı salonları ve tüm odalarda bulunan “odada business center” hizmeti ile misafirlerine ideal çalışma ortamları sağlamaktadır.

Yoğun bir çalışma günü sonunda veya şehirde geçirilecek bir günün ardından misafirler Silver SPA’da yorgunluğunu atabilir veya Fiamma Restaurant & Bar’da İtalyan ve Akdeniz mutfağından enfes seçenekler ve leziz kokteyller ile boğazın keyfini çıkarabilirler.

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin