Crowne Plaza İstanbul Oryapark, iş dünyasının yeni gözdesi…

Crowne Plaza İstanbul Oryapark, iş dünyasının yeni gözdesi…
21 Nisan 2015 15:49

Crowne Plaza Oryapark, iş dünyasının gözdesi Ümraniye’de, uluslararası firmaların merkezlerine yürüme mesafesindeki 5 yıldızlı otelini hizmete açtı. Otel misafirlerinin ihtiyaçlarını önceden sezmek ve karşılamak üzerine odaklanmış ekibiyle, Asya yakası otelciliğine yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Şaşırtıcı, mükemmel, akıllıca, rahat, trend, iş seyahatleri için ideal; ifadeleri otelde konaklayan misafirlerin yorumları arasında.

Otelinizi tanıyabilir miyiz?

InterContinental Hotels Group üyesi Crowne Plaza İstanbul Oryapark, İstanbul iş dünyasının yeni kalbi Ümraniye’de, tasarımı ve teknolojisi ile misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve Asya yakasının beklenen beş yıldızlı oteli olarak, 16 Ekim 2014 tarihinden itibaren kapılarını hizmete açmıştır.

Bölgedeki diğer yatırımlara göre farklılıklarınız neler?

Otel, avantajlı konumu ile ara yollarda sıkışmadan ana arterler üzerinden direkt ulaşım imkanı, havalimanı ve köprülerin merkezinde olması ile trafik sıkıntısının olmadığı rakipsiz bir ulaşım sunmaktadır.

Otelin özellikleri ve maliyeti nedir? Kaç personel istihdam edilecek?

156 çağdaş oda, 41 süit ve toplam 1000 m2’lik, farklı boyutlarda, gün ışığı alan toplantı salonlarına sahip olan Crowne Plaza Oryapark; değerli misafirlerinin ihtiyaçlarını, organizasyon boyunca sezgisel bir servis yeteneği ile sıcak bir ortamda sağlayarak, etkileyici adresine ek olarak mükemmel ve sıradışı kılma tutkusuyla, toplantıları daha keyifli kılmaktadır.

Çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED* Kriterleri’ne göre hazırlanmış olan otel, doğal çevre ve kaynakların korunmasını temel alan yapı faaliyetleri ile insan ve çevre korumacı bir çok uygulamaya sahiptir.

Yakın ve uzak vadede hedeflerinizi nelerdir?

Crowne Plaza Aryapark misafir memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan misyonuyla, otelcilik  sektöründe de büyüyerek, önde gelen kuruluşlar arasında olmak arzusundadır.

Yatak sayısında bu yıl patlama yaşandı. Bunun bir dezavantaj olacağını düşünüyor musunuz?

Özellikle Finas merkezi ve diğer farklı yatırımlardan dolayı asya yakasında ihtiyacın üzerinde otel vardır. Ancak 5 yıl içinde dengelerin erine oturacağına inanıyorum.

Otelinizin Bulunduğu destinasyonla ilgili bilgi verir misiniz?

3 hava limanına da aynı mesafede olan otel üç otobanında kesişme noktasında yer almakta. Açılacak olan Çekmeköy Üsküdar metrosu da marmaray bağlantısıyla oldcity mesafesini 20 dakikaya indirecek olup leisure misafirlerin de otelimizi tercih etmesini sağlayacaktır.

crowne plaza oryapark - Kopya - Kopya

 

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin