Alaçatı’ya yeni otel ve Burger House geliyor

Alaçatı’ya yeni otel ve Burger House geliyor
22 Mayıs 2015 00:09

Alaçatı’ya yeni otel ve Burger House geliyor

Önder Demir, Elazığlı bir işadamı. Her yaz geldiği Alaçatı’ya geçen yıl yerleşmeye karar veren Demir’in açtığı Mandalina adlı butik otel, ünlülerin uğrak merkezi oldu. “Ünlüler, lüks ve kalabalıktan kaçıyor. Aradıkları huzurlu tatili otelimizde buluyorlar.” diyor.

 ‘Çocuklu aileler bana gelsin’

12 odalı Mandalina Butik Hotel’in en büyük özelliklerinden birisi de  Alaçatı’nın en büyük havuzlarından birine sahip olması.

Bu sene Sörf Yolu üzerinde ‘Demirhan Otel’ adlı bir butik otel daha açacak olan Demir’in her iki oteli de ünlülerin gözdesi olacak. ‘Demirhan’ adlı otelinin inşaatında ‘Mandalina’daki gördüğü eksiklikleri giderdiğini aktarıyor. Özellikle ses ve ısı yalıtımına hassasiyet göstermiş. Resepsiyon ve mutfağı otelin dışına taşımış.

Alaçatı’daki oteller genelde  çocuklu aileleri tercih etmiyor. Aksine Önder Demir  bir baba olduğu için özellikle çocuklu aileleri tercih ediyor.

Burger House

Demir, yeni otelin yanı sıra bu yıl Alaçatı’nın ilk ‘Burger House’nu da açıyor. İstanbul’daki ünlü Günaydın Steak House’un eski işletme müdürü Süleyman Dilek ile birlikte namı diğer Süleyman’s.

Ajda Pekkan, Murat Boz, Çağatay Ulusoy, Süleyman’sın müdavimi ünlülerinden sadece birkaçı. Sosyetenin de yakından tanıdığı bir marka olan Süleyman’s Önder Demir ile birlikte, parça etten oluşan hamburger ile bu yaz Alaçatı’ya damgasını vuracak. 

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin