Açık Hava Mekanı “Bosphorus Grill” Bu Yaza Hazır

Açık Hava Mekanı “Bosphorus Grill” Bu Yaza Hazır
5 Haziran 2015 02:19

Çırağan Palace Kempinski’nin Açık Hava Mekanı “Bosphorus Grill” Bu Yaza Hazır

İstanbul, 4 Haziran 2015; Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un yazlık barbekü restoranı Bosphorus Grill, bu yaz da kentin en havalılarından. Boğaz köprüsünden Tarihi Yarımada’ya İstanbul’u ve ışıklarını doyasıya izleyeceğiniz mekan yaz akşamları boyunca zengin açık büfesi ve çeşit çeşit ızgaralarıyla 19.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

ciraganpk_ Bosphorus GrillNefis ızgara etler, balıklar, mezeler, salatalar, deniz ürünleri ve geleneksel Türk mutfağından sevilen lezzetler misafirlerle buluşuyor. Hemen göz önünde taptaze ve sıcacık hazırlanan Adana, Urfa kebaptan, yeşil zeytin marinalı kuzu kaburgasına, limon ve defne yapraklı palamut şişten teriyaki soslu somon bifteğe ve zengin tatlı büfesiyle Boğaz’ın keyfi doyasıya çıkartılacak.

Üstelik bu muhteşem akşam yemeğinin ardından dileyen misafirler restoranın iskelesinden tekneye binerek şehrin diğer eğlence mekanlarına hızlı ve keyifli bir yolculuk ile erişebilirler.

Bosphorus Grill’de açık büfe akşam yemeği kişi başı 195 TL (içecekler hariç; 0-5 yaş arası çocuklar ücretsiz, 6-11 yaş arası % 50 indirimli).

Rezervasyon için: 0212 236 73 33

Bir Yorum Yazın

Lütfen değeri girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Site İçi Arama

Sayfamızı Beğenin